100 днів у школі
Здається, ще зовсім нещодавно для усіх лунав перший дзвінок. А 8 грудня учні 1-А класу разом із класоводом Глушик З. І. святкували своє перше шкільне свято «100 днів у школі». Для першачків – це своєрідний творчий звіт, під час якого вони ділилися з гостями своїми маленькими успіхами, демонстрували те, чому встигли навчитися. І напевне, найголовніше, запрошені батьки мали змогу побачити як швидко їхні діти подорослішали, стали більш відповідальними, допитливими, вимогливими до себе. На святі панував хороший настрій та позитивні емоції.
![](https://lh3.googleusercontent.com/ztIECjjZ0oL6P85_WRuA8mmxuQQj2dHzeHLkXGNNhew7uOxWkfuP5tmOpNTij6euXyc24j8i-DDdHbuPPm02a0P86K38J4YndXng9zCk7XqN7rn5NF2CERBOTWtyKT5ZlyLuvc7rmU18dMu8gskmprsHcLbv9hJSqGOPETU7FEsQ8t45MQWPRwA3FHHxsleP0j9uSi08-UB1WrN1tW_lYdw2d7XmR4KpVNRwK3lOM4ik7vqsB26BDuLdsx4bpZaUnbUpogX_WG9RxJBd_y2gBfi_bgYsjBlS14-nx0-sEq_i3Iqu_VN7NnFLE54yKouJt9BXJi98YlIz_pQqGe7ve8IuSNEk6sbi6haynek-j8eFAKV2qPpqS_C4-iMC7v-y90XZ3aSOE6wQ9EPPQIpRGmzsKNNcgKqwPZT0bWSutJJZEMpG-naq0si3BiuS7nmi9TGlHJ2fH-WeWnbxyMWXMZZbslkPou9hMrzT1QkdRk8GuoZVWudP3CROhtqRUu676uucnDrakfw_CRPOd-T8pmexL0SQ2oumKk_ufdpHU-uZvz8BOtp7aZFp6gCxl3iRS0Q9u46lyxBSDsZd9o7DJ7jz6H2CW1dYX68Q73wrX7lHgnRXvqSZ1f2BFBV8gmaCdIjupEUQDhPmqbSTogD_VIVfbRUj=w839-h629-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/w4fvsAOY4lnXdPpUTN1TR4pDTx1H4CdVgqmCuC2Gb_VRBkG5dg5HNtOF1X5o0Yg-eO6_zL9XguZvzMR_-Ufcxs5rk0g4FqioaY_6QHuUz6Hq7TPo-TeI5ZFrlq4A4HLny05SudQzJtJQOYBITMn1AQfhQNsYkRznDN0MxWiA0MjmJm0_P5R-stivmZnEc0wu3OhsGiMqGPVD9Ytg4KnhwwVdUVdmnHLMxZruagqEjRzt8QJWAtc6i2BZ6l34i3Cgq7yRqgckGMT_ZtJOXz7JYWd0goat7qTAkQDkwClej6kFGLPnsQVCdGTT0pirJWJdyvchV1QEhwghMJg_xKRUOmoiD17La8bSgyqxE534qDim6Ijg9fZtmA9--zrpmWkZznbw1DH8T606janDzdSWQMp6sCwqD_tBdoO1lnsrzzYbmqJvE0_C2e0tptFL3K3IStJwn5bWdPyd8JwYbBXLlMyzpAH8r9tm11GrUMK-kLGeiJKbjzvdmf6inXxgHhk3Js6nJS0BbY4Qf1hNF9UNv7jANrcdVdQZHelrPXIUpWoCzewKoZRxSuzStwyWnqxmZ9Q9n0-bWt_ErzCH_2NXhFIeDgr-MJaTqN_FMEwccMlM1u_HTBXvzd0q_Wznwm_G9ZPkIuyz_ZboY4AuqTbQkLwMHuPx=w839-h629-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/EGV8eQ4OtSmM2DgoiO43Kof5Lc3tjTrJ0XriyWRMGj2tq_HRuHLMoYywVQpDjZOwGhIXBtnFxYFPXSAENMLTRM-BmijA5lcmxzlC9fcITaA_PF_E-UdSAHfrNE6rKiRNd07g8TGz_8THxe8DGVavbIpnzFZ8kmDsBROsS4W820pAd_QMPLHiWQa7uqhGBMSQVW8h9vq6PPsX-tnz4YP-NoxfrfMKJGpgWo_tyiV9mtWTP4PheDMYy8eebqJ3g8SWOjqKrgjkrUYaSAskJchUGp1lHn19hTXmrEBImStVb_NsVSl4TqKMeAHhh_1yg0KexPiCiRCGZU_EqIVs6UHv0Il9RLS-l6pJhh5y2ifvU7R7uB8CoR3jC99AXxRm5taL6JIB6vp6iryggH60Ad9PdaoE8e7Pnh_nMfg-rJFiItBcnZYTSGDm6r5Xjg1CdvYDwNLkfnhkDPEQXmQ4QP9HtcdgezkJBdbOoUBokd2nv8yDAo9i8tHHcXq1ko1BYzF2HKU8XCmJfCC1GfYxiYgheW8PwpA38t7-wPZhbRllGqW7EGky50AkDbz2foNHsuv0iBc_zkEaMpSpQ2EfxoWG1kIQFEuB8ilYNjo=w472-h629-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/O7YgvsxvcPC1zuiWDNJxMaJbvMC4DxzQSI4CvWY2ilUjk6w7vsr8idZpRDrQ3nTDc-kUeljc4KCWaZ781Nycjf1OI_ex2xGDC5jhtBCHiwqPhLTgV-Rkbebn1TljNsCVie9QpAOkJGNzB5T4v5_s9JAHbECbDQYcMZ_JGX0V8ygkD1LXIbdriChU5mPZq1sl1qIOejUCpHGdkwWKQNNt-V7HDzxVlmZ4ULLQrto2uQDsIl_5GsjY1vHwMy8UoJnhYMxw5ThNz3OSFvioUA0o21qRWRCVaweUQbfLSyWE-CRLCbQocCvDj63LV32g3jzCz1Cmw9M9ddN0Hhw9jlpQYTgqzI-DZ-mOeeScqbILg_oE1eSfqFEI_WzGYm1kp--nFbgoUzi4GhNCiMqaw-6S0Wxh7RgdK_UmLZ49-E4jJOcDUslGyQxfw2NpUXiVKH9exCyEKMVQff9DtwnO24Viap092L5F-sz__Mx2bGwSkU1jJEMvoIW-JRLDbNgH8igXs4ImVGd4ho7ITFYDKY1oHVVIQHD5Plbev1jB8nLUjz499NcvyXsDs53a2dnFIk-cOTaENTxvd4RQrKvhX1eOXzZE3IGml0TvjeNlN0XtokKpEaqHu_dTpNu7EwlyzjIVu-AAaA4kTcyZKfsU6YHA6MOWvh1x=w839-h629-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/nibLhmklDTtpk0c8awTq6GdpZ-M0JIAh7nktL3TjWIABhIDbV3dFQYFtMuhy556SgpIiRqmO3iamq60dXR5pZG1MGnQ7AZcep4orVzk_LD3XQI6SPPqJS3YiMVECq_p5b8LutHaZqe4I_Af9h0amnCwzMGm7YohN1R0J6o7IEJlBvb7GGlp5keziRR-gEgI9gunAgb1B_-wl1uLHC5vWIEyR_lWUlnX8k70bdr5DeEXokg466pBEs-r_vOhZCF5FsQsvJp_UgKS-hWifP4OQN1nI9R1NciC6RiwH2oKa41XMTW-tNmlWDH6CbmpqGricS4j7vm3TLtlc1ktRoIqPzjOyINdao_GLSpANrjBLsKAVasbZfKB7Sr4ZgQk29ObyXOQirYo5Btjm81wD7B1B8U5zQZRFNFr-7jXjZOJaWhBlL70IxGfkradHefODot5Vk4khpHYFT11SpOWx8EuvciwOWsTkOuekew7bEF3ZpBOpPE4ndpyoJTuzmT5gubkzWRgjSRWRZtPAlPT2W22ve1t6wUk4QBEwe2JOFuCJvhLTfhy4GHmfVi7JSTjQ8QTffr1fEBjh3YMF0WvdkdBjoPeU4DOxK1Yk0ae2dZVHsF2HfkVUwbZ0cwS3nuQXICo0ZZNfOrGm2Vls3a1kruJWcor04RT8=w839-h629-no)
|