Я свічку засвітив колись…
Шевченківські дні у нашій школі тривають. І сьогодні, 19 березня, школярі середньої та старшої школи мали змогу відкрити для себе Шевченка, якого й досі не знали. Під час усного журналу «Я свічку засвітив колись…», підготовленого учнями 9-Б класу та вчителем української мови Ковальською Г. Є., юні журналісти розкрили тему Шевченкової любові, презентували слухачам власні дослідження щодо смаків та вподобань Кобзаря, розповіли про його життя після викупу з кріпацтва, поділилися роздуми Л. Костенко та І. Драча про великого українського пророка.
![](https://lh3.googleusercontent.com/2DAX3FxqAPVidAPQbtHIp3Ze-9VdlX_-Nr7g-LgoeZW9RoP9iLAUwBylK_0cKf5gfW55oG2aC_a2wZtDB7miIExERydH2hLXucFjFveKgafCuLdwFOM5N9GFiXARyV9_V18P3DPBwVxxw0rH07jgmCGOJfv6NTsP8vJrUV7YbKDl6YupzdStcKG13_XgYipvaQcSbGS0WTklZ-_q5xKsnBukjHPOKRgfuBgl8PC3_o2i4ZYQzHLPpf6Q4PRDXUP_yjj9l9w70sx1oKi6WW23ulEtEANEadBX_ihHj8f07jyMjd8Z2ZIhi3lpSYo_SLr5UCnMounnXbGwSlTPTen7uS2ZkqjxoccQEXxFUJnWoEVlQhCEk4Uty2HXDOCLK3MtzNA8J6SDFPxtEElSw_FWdeCESdGhcCsqPs6JmdMRFAgq5fAXBqRQMrGD9V1tqSE1S8JJhO7fWGZQj1HbM38evliME_Vj3h7hG80c6GyYwEBrSDSoJghl-bvj3Tw-TaeX00v6LuEPdGzS-EePQid0_dXf3gNoHwcy67CM8VN1AJQ6NcLYM96bPrUsobae5XpYjE9h6yFCBvxrrMAye2jkpvYhsPRH8EBiX4xf8nApEl-RRUg7lef_CJQLe86NB3XXsAM9Aiiyx3e0zRNOIQMHl5UqEBjAIMffC0lzYF0Zc4R-yWOKFVBK8mDeSTmuYd9P9RZI5MBG8-HoQRJU7w=w314-h236-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Vj4yxn4X8jOh30bKd3UBfmdT1Cytx03twsNT6y0EYVNzarPZYm8azKRyNpq94b6CSoE98rGhggWL-DpZ_fzowDJq_kekvQiiDX0gTYecZA1EBD268Xpw6Z99sxB7up5O9FxnhNdPSafohWTFbpA6ETwoPQrfgSU6Yj0zeiBaYFD3L70QKMmZ3lRAVRv2vWBZ2T9S21Ap_TRuUiuNGAJcnjl7bHGC86zhJvg9Bm_Qo0PVlmwhLX5nLRJ1bc6vAW5LVNo8Bces8Myai1eud_BwhycS67IeSjT4DIhbhvADycfsdfpIYGScilx2_Etd_AWb0ZW2Oh_c9tEyQCWqq6rH0Imkjk_zrZGV11K3L6ZsSnEtBOOUE3ZzYKea0TeFw75oTgoKoTw12RReoBkJGTuhHMCje8cHS1aGQxry4S7Pcn8uV9kPnATt-hH_h_gx3miVyjw00dDIjtkYrjyTpQv22A1phmwhOcvBZgxpsmw_fgbIT6SFZBaSpeQ_lgwrsrf1ocRDlHKr6IV91VjOveHrmy2FdPkYwoaDWtQph8JaJzaZvnj9RVchvgLBgvO-lGIt6gracQyb3vMN-c6h2fg_7ITY7l4isO7yBDSOb-GxdEHHnsemdBxntuHpgNnkMi6PDodCnFndA7f2n5Avsi-envHV5IvEQoc3xrfwjCkqvB7jRer4mskJmGF3W2A42rm8Wio_R-t3Vhj2qEuBnQ=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Hn4ezwqFtv6-1gJeBv34POJMxymIJbuknBqDUCCPXPOwlPCdEMZBfBp_0cAh-V2FzXuyZsgptLydJjgy3b777f3qnIb9sERFhL1m4UgfgsZ0FuQtGHJC5jnUikt9mi8KNCX-pJeNiJwGi6ar3mR3veaH87z9zHUMO61jgdH3qrGIVz5wkp3_bdBuCO29vJkA2rVaCVu4k2gRMzpSBKf7sfJotGP81bsvEwQ0CxnNk8AuFfEOEPNLoy3YjtBvsVNSgBwyfRh2fzUU_euC3n90RyNeu5xuwe1Cy5YsA5hv-Hag01H9MKJpBCgsDhN0O4oEnr5aQP3EUMDDakcaF90RHHr9Q2QO9VqtjDKzCyWVP6Dfy55FKMcMs3ELL2KtFa3VauW8GDvmDTaEurvfLFPKJf7CHcSNdWQQjj1nMbvkywEL8T2BNr4zJSeIvpnZOeOLJHFUwn5lQKXgWid3WvPi5mhmGhKtglhJPR5rsWBLzTl1J58nR4zuOZOWuINOBeIEzsDbmrwYcjxmU9up87Oj0Kanngjq7y87_jVpI1CLoSjuxcXEGXHqgUzxHaG5GHKxmbxn-suVl1KX10r93NTSwcGzUotwDeF3sgsFqgk4sS3xuCadiwr6ZtYUJjT_kvdPHgAag6f-C6c_aA-WZ4oG8XntX_zb6nYALsFoNpv9ZKPPD-eUeD77ZY2utQpALEEiTFxaqSW70bmrtwGA9w=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/BWEf1R8tVNEPWYlt8WKDzTXgT0wPIT8z7ZZkz8efJIBlo33D5E_sEHEPAQd2hiH3lx9yfN9AlxzJWfEi1Cu0ZxMMN64wBXSwzVh1ppU1WRjfvLbexT8Rjj2MEsgcWzQPi4GEof1hWIRp1SflQmbu8oMZxtvE9mj5qQJoFcOUPGyKW35rW5aLI5GOo1zV5yzoVELMcHp-H3yVmMnudjKkbUV2HzVYIWMR1umdvYSdo9JoICcdCHUI0Vq7WiaMmrfIWux1XaaqLiYczvhTRzEL4PcD370tYnfAMjf38SNMYMyPYg8lvYaW9t5AsOrlPI_8pba4EQbFN0xrHWjFnk0L0ZeADMGChqVzHUK6msZO_StopLLpzDbbrpQQW_fTecD6kyBQC_vdoeDit-4xbUMLtD5JPnFamKmmEUJ022YdM7NNvv1V-q1kDlR_51HKbWW4ZvYB1_rvvv3rzREI1v1AkCFWReKhCKxDx-xCV81zb8l-9dQY7J3AoCmBz5PVGh6S98fyPhcZv9KITV5bFhpJfXYrCJf6_cFdNzrYovEZorzboOy_iaCR6emYuv39iSwKdrTZKPDZK-n8EgoidpI65q6WXy4wf1vRvDH1fbZ90tHDLrBvlrc0gLZ5h_JpzKxUs-mLmCauEG3e4DbYl4W4G07-GZy_NUCVmCDv8gq6MonGKon3mtxpq5OFJVAaBOwVC4ef8ATYxqo0aF6fFw=w448-h336-no)
|