На початку жовтня учні 6-8 класів із вчителями Воловець О.Р., Ухач О.Я., Боговик Т.М. побували у Карпатах. Поїздка була приурочена 160-ті річниці від дня народження І.Я. Франка, отож вона розпочалась із екскурсії у музей Франка у с. Нагуєвичі, де він народився. Також діти відвідали музей Бойківщини у м. Долина, Гошівський монастир, Скелі Довбуша. Найбільш захоплюючими була екскурсія у інтерактивний музей Історії Карпатської вузькоколійки і сама поїздка у одному із вагончиків старого потяга, який провіз учнів майже 30-ти км шляхом Карпатської вузькоколійки.
![](/Ost_Dzvonyk_15/DSCN1253.jpg) ![](/Peremoga_2015/DSCN1305.jpg)
![](/Photo/DSCN1371.jpg) ![](/Peremoga_2015/DSCN1375.jpg)
![](/Ost_Dzvonyk_15/DSCN1405.jpg) ![](/Peremoga_2015/32515.jpg)
|