Т. Г. Шевченко - поет, художник, громадський діяч… Для того, аби більше дізнатися про цю величну постать в українській та світовій історії 24 березня 2017 року у вузькому класному колі зібралися учні 6-А класу на літературні читання «Народе мій, до тебе я ще верну…». Школярі читали відомі та малознайомі твори поета, співали пісні на вірші Кобзаря, переглядали репродукції його картин. У кожному його творі маленькі українці мали змогу помітити не лише відлуння минулої історії, а і біль подій сьогодення.![](/chevchenco/DSCN5053.jpg) ![](/chevchenco/DSCN5054.jpg) ![](/chevchenco/DSCN5059.jpg) ![](/chevchenco/DSCN5063.jpg)
|