6 - 8 травня у нашій школі відбулася акція «Маки пам’яті».
![](/Maky_2015/DSC09892.jpg)
Акція приурочена пам’яті 70-ї річниці закінчення Другої Світової війни.
![](/Maky_2015/DSC09885.jpg)
«Сучасний світ дімонструє свої особливу шану тим страшним подіям, носячи цей знак» - відзначила під час підбиття підсумків акції завідуючий з виховної роботи школи Федорович Р. В.
![](/Maky_2015/DSC09887.jpg)
Особливо активно до підготовки пам’ятних квітів долучилися учні 8А класу (кл. кер. Камінська Н. С.) та вчитель образотворчого мистецтва і художньої культури Киба І. Р.
![](/Maky_2015/DSC09889.jpg)
Велика подяка також всім учням та вчителями, які взяли участь у проведенні акції та своїми пожертвами долучилися до підтримки сучасних героїв - воїнів зони АТО.
|