Ще однією перемогою поповнив скарбничку учнівських досягнень учень 11 класу Кучма Степан, який став переможцем (диплом ІІ ступеня) ІV етапу ХХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Остання проходила у м. Полтаві з 26 по 31 березня 2017 року. Участь у ній взяли 53 учні (25 команд), які презентували свої знання та вміння окремо з технічних та обслуговуючих видів праці. Обов’язковим елементом олімпіади була творча робота – виготовлення ґудзиків. Окрім того, під час проведення олімпіади традиційно проводилася виставка творчих робіт учнів, виготовлених за весь рік навчання.
Вітаємо Степана із перемогою і хай вона буде стартом його успішного професійного майбутнього!
![](/olimp/17522862_1243186952455514_701066589900908554_n.jpg)
![](/olimp/17523020_1237560566351486_3844067397694075607_n.jpg)
![](/olimp/17629738_1243180579122818_5178799896124490715_n.jpg)
![](/olimp/cue-kVNJb8A.jpg)
|