На зустріч з поезією
Ми часто думаємо, що творчі люди: митці слова, композитори, художники живуть десь по ту сторону екранів, що вони такі недосяжні. Але ми так помиляємося. Ті, хто творить прекрасне, мудре, вічне живуть поруч з нами, у наших містечках.
І сьогодні, 21 березня, у Міжнародний день поезії, у міській бібліотеці для дорослих відбулася творча зустріч поетів нашого міста. Учні 10 класу нашої школи мали змогу насолодитися поезією поетів-земляків: В. Ухача, М. М. Тарабія, Н. Годз, В. Гондз, Б. Савки, Б. Кушнірика, Л. Іванків. Свою поезію презентувала і вчитель нашої школи Нечесна Г. Я. Поезія захоплювала, чарувала і тішила, бо це були вірші про рідне місто, батьків, мову, природу, філософію життя. І у кожному з них – досвід, почуття та переживання поета.
![](https://lh3.googleusercontent.com/qXBBTrpp4cY7YCJndro8ZjHLjptH-NRdrMadtO59quolLG0mdxf2Xn01EfWCEMliMPJNo6BTSZD6EzPCzJYZ0n3nJSqfJEnIRg51hIORJAV04Vr6Yva2edMPfcp007p6OoBAeGnpLej7PBeiEWgrowr_sYOcSpn6F5J4qv0dAMV7JFsTrJKcJId5AjcGGqtHyhR4Z6KgIezG-psTaZ-0bT7Fxn29xVJpacdyo6qv8N_bEQSAnn4UZaG_oVqW_lLVLXxpq3Z4lkLxXHN7Dmct0Rv2ZlkT2VQ3Fc7JuWvaFCZP2_MKSLJBiLRTSKoAosjMYDoG8I5K7nPfJOzrbUv5N6AroYLTfwAu0do5yaQuj8pAAZr6gx84JNvJRlsAhzuZ9pLCfzz8kUQHoV_TJNwycab3KgNNONLpjsPD3cP-Ss9khB5s2xRhOUCRgqIawTu7AXF5IGd-gP8s4kcTzFnUE5ZquzWExMFrWAzagfvcEqascpwH2avVez3yLkG8R__Bsa_QqBeMQujXnc9YmkB6IjteF_wLyRsJiZTpU_1ejqW0IYE7NxNEh_mUdnCUJJ024TBODRaiXnVicrfDdhCWE4YO-LhcTrGvLHr3QaYY7LJ6m6Ioqqsw7O-C3Vc-hQ1jU9R_ZMmWKFSSLVmYpxyonBaydFofANs6wx8L-WLl3nL-6BCWtE17hyuMreCmR04cKIFA7fiLssQ2YI_6VA=w807-h605-no) ![](https://lh3.googleusercontent.com/IOSTNwOWaAKhKFAJkEmytpXg0nUM5rQZMaZ1dzb9ArNuJMWv8e7Fliglk1kI0foujyVZmoK0sXkpJMY0fesfz52yPiZ-jwC_tXdvEKWwXmHolpKtBWgOsud4M6-6Soxt0gjDxveA7KZ17Rc_-0UBEpJrI-SOCIrF5c7eSYPNSY2dOLmvVFE9MNTBRfKEPEHxjIOYnGk3UenpY7rkInSXzN-i4ZmOTaJZRNtvTeyyfPC6kPOwPc-j4S_-Y68KBFy73zr1HCkpiCK67rNE54RIzD6eyqpS45RwqJUYe8N2ztXN72ps-0LHfbhzshzyrwj0UBGEXo9oB2rTiEFVwJkvoPxtqdx75Eyjnf2xTdrsus1hSlH1Hz-32y-P_hbqgxTf9wq4Nv9_jmktUR-46uo8YEEYplJ_pbe9jZBnrHuAZFRq-7K3BCxp5qtqd0epNg65eU8x--BFizgfy7vgmmSjtxpVcb9Hs_Mjo4R2VuIVyuEzHLjjSnZtTpYH_xIDeq5qU67BKpx5nKGK52G1OzA_ftQtsFDCl4_8-o_LgtqpdWBYOBCn9N3nDfhnl3WSnw1UVE_ROxFYQZVYuEbYHJNcU5YQLfjDrC-CB8dyJZDFg4w7S8efhiLjpenwD6lGibluKdnVt9ZRefDH6TllSwUXMFxi93_Q9clkMff0KxuAzjZAaGlwq5rkLhxKb5vn8e9eFK9MHyI07fyV9OiJZQ=w807-h605-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Y4eLWlEKqKAdYnFigP0-f1cZ3bpHvT-HBomAWSZpComobTf_2DqiSs0hn2Q8Ig93R8f2vxiqWOW9CXNX1Z5c4fE1RUW6uONxnlijqb8hloCnSuDoqIZQRgxTQvrP_CcqZKcnmpmEMEvIyvsN5VJ62cuii9SgrkDC_ptXorZOStV2m3rKmKEpIUr0UpIWN4hrm3mQe0nF8Ppv1Juo-b0gEZZSz0-YxWKuWAE4Ej5A3RWwbXTU24HXvhTL9ebmb5tGO7wbUksoSIJhS08pgQUckd5YMniNyX4-Z7MoOl5Km_6qQ-Pk7ZfeOtRo2RNqnRLI46srZJfodpDGQmKfODhF23j_-22inSsWke9Ha651v0vFQYDXFl-2MVtPtswyYzStXPTo6U9mksQ1chPHQqammkJ5CkYW49IutupImZ8sK3d8t_F_i1Z1h_zGr_l-5-pVr54-lvmUeWxYUvxuz1ypuPvGVmfX31Ki-YcQudf57wPHmUMaJSY2TnG6wNPy_YMTomMb9LB1n-yjZapBEr4aEL8oFwVXHnAJqovufXQ3_dcPtgvZm36tck-5EYcnmBL0ihQWuvaG5aQT0imJMSbupLI8aaHl3kN5-nqpD_KbcY7_d1Mwa8cev1u6P6TZpLNUL9kdbiGpaiWRdx2VouJ7pBYv-JEensfGHZCsnFqF5Xn9R5TlD9MmwU2GQqfqVPH8k4a5Uy7c6HTCFS5hkA=w807-h605-no) ![](https://lh3.googleusercontent.com/JorlJUxIU8iu8cI9yr4EkzezMlxUQp6NKQCEeMs50K3unfFXIWId91oA4oUWD0liEHC55tHaI4mahDIA95PAnkkfuT6TvAOPodVoqu0ny337nco9x6Y1AP0hlPToTEAhaeXT8EY3FwRnMv2AOgyxNUPvl55hzNiTujy_evCzxX5VaBVW_i4ffQAu1jA7GoUNbXNQG4An1VRhdGt6UdSqJKN-mQgOVNmoPGh_jYmKqEU37n7VsTi65i3d3H2fRrpRQB8CiFswOVvRihTaR9EhlkuMBKXpyvmEyYEB_RyQWwWt0thAA9ey_ynODE3MppDIZxhA8jkRYDq_z0gPPwCODDHh9PwIgtG8Cbjcbx5j_fNd03QhpvIO3dOWgSyg4_J-iAWewPXd8XU2uCOjucKZYiFUPEYLYrGdWBNmSS8zjqIAZA-LTs5Hsxrpv2neq5hQRztP4NjSoHra1kYCgSqbDW73lcfF70E-LroznoCQdEt7CizaME5R6f6YJEskQN-MMwYwoMYtiTibM6uVnzVrXLImB3OKo7U8nq3mcGotdvnekFgd-mDKDRudR1T2RuQ9G3ok8MEgHRUDhhsvBK5kduL62IJ5-Y4HINLl0JvsDaaqSfEoUERU_hM6QCztfY9lM5EtqV_HwNUPB0BIcf_27MkHiqlD2lEsn6KHkJ3jHGLxCYNu2aQjFrZboW_2IuHMc9T71WVqKajAwfeP4A=w807-h605-no)
|