Подорож у минуле
Насолодитися особливою атмосферою Середньовіччя змогли учні 4-Б класу та їх батьки разом з класним керівником Сокіл Л. В., побувавши в одному з найдавніших міст України. 28 жовтня вони відвідали Кам'янець-Подільський, який часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам'яток виділяється на загальному тлі - це старовинна Кам'янець-Подільська фортеця, яка вразила наших юних туристів своєю могутністю, унікальністю та красою.
![](https://lh3.googleusercontent.com/FNSJXfw7CVSczZpVvPsxnrjDxFhzRgb0rBjEAa4oxpklM3tcTaQx318E60qOvqF8udS8o7eDZ9tDnxfpGw6F-AgqpVNqqLlm_hrX0VKOXjuhk3L5pQWZV_IQbQOsoNxhr-TMlAuk2wHXwsoMJJfFoK5VCX-Erg5pZZsmn1uHPzyn1NUGlnAYxfh1tKw0yh5luUVonJDkWhbaHKoJQEqlKPs47VJT79hJ-liKEoE0KwOeruJqAK0ZgZAB_Pa9PNgVVNPDEGWvUWmH3-dfhsPnz1uHNUBvF_zEAQqbsT-gk6_qpvCes7YoSQYjc9Fm9PGACugm2tGPEiFNRNl0gplhe3TEtmFh18lbHGA9F5XLvDvPDfVtKYgb-fEi88XLLAWs-edUajVC6CXvpv7_b_cmqWGHNrKU9iOEGcJ5Ba1xo693h3JsXRKumvKqlCrNo4VUOUMoKOMCmRIc6chnJZQpzvX-VcriqZvWc5EKyBylDNUe25g1-i7wcqUob-7HD6T45M2f2MAjAINwgJJ_ADOaxDiWbOyrs7xXKmAZ-IkYNAJX8wActGafxUH3EcpYP-UYI5IZuSL6JSa3uZ1_Gd4om-QMd-RY7-4y6sVhc_KrchgAMpcRJH7ctmz-seKbKokwJWw3yn2SRkqJwsrmAg=w872-h654-no)
А про численні війни та баталії часів XІІІ - XVІІІ століть учні змогли дізнатися, побувавши у Хотинській фортеці.
![](https://lh3.googleusercontent.com/eodKRs_z8pQozUDJJnMGpLFnan6mSxUSVlojcf_zAhsvZj87gqX2VPJjgTeWgeQF-We8eqaXabWGdY43-X3hT484epKv3e1qHVkr36XgXOxI2EUH9_gKTIS6y8i0sV0gkXAkCiId_BHNuWaPoWBvPvHfdRsdYBe-BWSvbRyndB6ZULiqktA1JEU3NhB0kksd76VCFnTMhtOQbydfSaXd-Xh90lokjnUXsfbodlrst0Yw8VC0G1kNf56MtOiJnQNQL0XIHYRozg4zAJcoE9YDLVm-x3G9u9I49z2ckP2gMnZP3wYAzAIqwSdKAtw0FBpJwNXHBkaS9c9BdCYbIwhCevvkm6QsablHu_om058KhwebviQ2iblqnTjyHz_g0oBqpz0VrrGDOjGMwKuXGsHEH3BPx3hJEjdO9hmRdAAQhweLpoBUx8g4DIclypM199nBHXYKoKHap5Ka8R5tYj1aPsl6uyCAHDPpIm7F6Ri6zI9YZ1NQi4_Mlqx9rvIg6sjjNMd0AJfyDVPkZkHJZfGEBXXh-zEdyVrhjZEB7tU-ICFAa7Kr5c5SLNKV7rA5hikl6IPrAg1tlZQq17W5TxtL8n4c08Sie4khlkD6mAmnlw1Us5HFXjPZ__jn_Pu3suG62HFlf2r9gh2yPFpB4g=w872-h654-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/IqZznPmOapUOeUGKsv0XlNyJUEdFUxvLCbjz-2WyH5HPBooqFhhCzZ-NQYsjxIkCrPfruv75B9qwd66JtaApHmTP62jDblUCqvNtiNQfBnGIyybfcEWH93HVABpmf7U0umG8Ko37WJUUQGBH8MxESuJJstVnieEVIfOvQKRrhaMQg8dyLd94vlzACsEUY69kt1Vxh44syAc55hovf36EfBwWh4zmR8qth0sjV1bRrtDfFoPBVj3HZCiBIw-5HyuJ-g83JUvaeJHGEPD6syMc7shk8EcA2bqhc4n8v1jwFsRo2wxrBjpE6L7-IQz5vd3TPw8MIMFeVT3n3X6v3zgKvNO6lG9ewpKlgkRLsFgIYbrxOt1HyBxUQAt1biHsjIYEo_DLU_Gj8X65eTMB2nwUkNTwuLGvPoJi0HsMuoVVC7pk5nvSV0zle2AuqVl5h4AF8N9r5vY-AHRSf6w0pB2jp0-2Fej_486gzdrQc-joBKaf104T9HI4FPzQGv-ZxnKkVfwm2A1AyxX-8d6pRpshrFUvNrNDhR2h8iqRxzw0DWdekJpfONwLnlBS1d70Ut2XBQsyElmVF97y56xE8BaycKTBZ27dFyb5eH677d-XV_cnkdmEqPS17di9ZI3z40ki22rhQReN94h31D7NJg=w872-h654-no)
|