Прощавай, Букварику!
Ось над місто тихим ранком
Весняне сонечко сія![](https://lh3.googleusercontent.com/bm-v5_a9d415V4nuurRSTRMjILFzo2iNRVvzlDIUXbC3y-NRFCPMHdBU2s6LUuRTuWGfPoDZjPOeNd0Ahgxxy39TylvEIT2tk-fu_f0ICeeSWw3p6n4YTlm60CAH4OjD3uuSN1s2JJxXu_ghQSRU90rOG75VIsiPgP_E-OH2zgg0EVtJKQuRbJ4PdvdWhJOgc3x_ee1HcPaLw-BgshsjQnpks_MwGEMyUFK4-lu4lrlnRVElCi-82wR63PHFDXw_ZMlYFEy7BtqeIUk-ZvOok2yfrKmCcFzSmeuFVVRxEC2KPTZAAfAhY6RraIUJi_vLN45VJMuKvo1jGui9w8ihypM64cJ7X0JKy-6OYdylizJBLALSSJ33ATyIRi2Jo7Uv57_2wrt6pM11ZLltYohK9SGstjjsB-tEouZGHGIE0EVR406PL3-H_ib39WKSbEdgUWBAUosp9K1eRysoG1k2BJdPabPODpqNfmNslUzYdFVb_fWyIWL9p3Ipge3Ux6BnjvGHlIg53IpeP9-NnaBDExwTfaPwKoD6MXRAk0jnHj2PRku1GsM8q5JHxGAl1hSIdStUAzpeWeonr9Hj-XaYHHglB0iV18kn7qAGWQ5Gf37jFg=w1020-h765-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/SRGkBYoLaA9jdb-qzeNpJjv8gJxFKvzn84euDEU0Pr_Ec9ESt55f8JomQrUJ_mjEiNac5q4qfX2SrBX3DUF3wFVEA42uDFkmjyKnsaAPDy6Fcz8XwDY_WjvuKSXzov5D0myC27nCk0oqkWN5IHvE-YiLGHYMGDJg4kVMLmYArh-pXfOAbEW747mQrONnwykB657Hlo15shuNvwfZuqjLnKHuCSFDLPkyy-Fsvq5EIfIhDMef_ahjNFUf-BRT9d0p3XRpNhuc6_7958fmj09zL1iqme7QZWSqIz5iN46VOtZqDHBffMaU0Mtgxr4awPk1-2LaBQbYQX_TS9c-b5NTJ90ggXAG5Ty7w_TbXWWu5Vc0JMB_tKb80uXZ2b8V1key2l_vUEGp_6mhC1gi0lUP7-kjuOmwvX9xhP9otsHjYTsXdXwnOg3n5qmzc0MXeknKI_6l9RWmGNnflVHxiNFnql9Jpkb32C890PG0xJb5P7JhpAGE22ns-xd36vVQzVeLaNVWzf-j62CWb6oO7p_JJ-uRLDJaBZxR5EHENoodGtqoJ05BH6miWb7GwJUhYtApAHoFe4yFYS-lx-6_vC-d_EYNm528nNBXDLjl7zB6_A=w1020-h765-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ORCqfZ0G0KIExm0xDgPo7TheIttJ-hn_-AZxTPJXtJ_eZqYhVnD0OpflewzQsXjHRHbB7mbZdY6d3m8FEjtd20zltBqyCx4P6DUzLud1Gd7hxte3InES8bVtCO_kQL2xfpyPCSTnU7hW1EDq6UJeKIDrJyJu_OYrfWI6-cCm_MdQASbXGcE1Atg0-2ip0H73imFwmlOKrcznyLlY6kwACKUdJMbRxSDJXs2aRrjVrkGLzx7A3LFEu4_KHB7szgPDuoifY8wAqe0KY5ngummUbz8WvYfkXBCFr7mZqUIewROwuHXO9-IrQVM7IIRQmQ51LcCEDOQJMnIWst3EbrZoNstACuWB8jUd4854nsLMGWXFzQSGlzrI4WnE3YySWBhX0mFnjunwlHlneG-80X-aSEK1r7uZfqnvE_xnJ0gqmwOOYii2RycVH_VAuwPjnYomourRaA7iLkOwF-b0z2yLWQoer_9MRzUt8-S07nk3cR1QZJJUVafyGU5JUhCdBPHsoVaVDxAZXwOrUeTY2DTLYjGcO4gOc9KVnD9cOS62ScYdB_GHgQfxEe71Ub0R51tKmDYpPDoe52Q0Xbxx-ZtN0Z5JzzxYrNo6nlNYpqR0Tg=w1020-h765-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/uUQURcZOmK6MslOh4mVYSTQcJoNTxjWTlrijyTbLeniFU0A0bpFMlvyvD-kMvvv4SEtvuq-6PZP-H8wsq5k7AmTXyMS_UW6QtBlgCTh0vKN3vLAR1hc08EWtdb93xW66l8mk8is4Gs3pysM_rAIMRKeuiV_Ig-KuMfhLwUZ3gwOTrgaalZnfeRT_ZHgr0sXboEsDHmz2kUBaqtATId1FaH4vjOUmWnC3Eqz0xwT9LtiJlJ8nE4bzq-8SydNYUCa0AauAH82_-WqAt4-N9cGDXbl_3mV3Yg2RyAyvR7VzK0Z2WiV7n0NgSocjidYrTcLZG5Osl_8rDHJNFbZVjelj5XMZTIPNhwfCyPzQnSZbAga-21kM9F7d4gTzNmEYB41QoKUaQno7FtW-hh6Sx4Tw09bNjO6pAhA0G4a1Kf2OH8-J9_fjDy_fKeNs5c7yXHIG-WEDok7HV0dcwyKiuu33TGaWbTFL09VJLJRnZiE8fnUDLZOXd3eXfzG14_LR5gDYOaYF-l-QkRUTApOqQ6dMJdJSW8vXstAlja8KpQInN0SXN8g-EA1hD0sxivYlvdKJ2EUTnd9D8naloJNE4uNqhFRzKEqc88bR3T4JyUy-Yg=w1020-h765-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/j8CHQDKMPeUeKwNjhO86UV2bvKvKNGA9KEzwIY98kbZtIDDuXB2apnIYh26J_eXPVU-65iW4aLNFCOkVFoQr2We1uK2-c1n0wlw_nbhmSIPNE2--oL7fQMtZPjy8r6tMrE3gT2Y8AA1f3DuF0VB0eRSMZhQYsNXdJMEOcGvErpodQ6ecS7rlZrmWQZQStg1f_YtgZXGzDoCsML4o2ilEUEemIxVy7POaCuz8D2GIXtov1jFr3GFgj2bAKc9mw2dP9LuEiA7kBWNBP-QuVC4ncgfeMrsMOTC9VginTfwPvbX4ezsU-KafdJX6t11i6ut-LR3IdrQUoPYQp3WaleA7MgOpyxRftSbO3MkDLOe1iEJ-oS8mD_WHHFWHCJaO5VjXORztuG4cFUGoo29BMOp2FFSNvFxARLXyaiyHRJmXX40RZ9IKT-ox8niBrVNLGrqT2b5zQAsYo_Pt-D-2l01iM0caoIFP44AIjs5t_8HRCgE4v2B1M4_zz2oVInLE3aJjQ2I0pEEY2tT6U-Kb8_oY8NcbkEmzYlrVehsJfJs7VVQOGynNWzpij3DrTpuesvFJ3xiyIKTkD6KEBSFf1Pj0rZyLK5wMCrSo5IZeaZMmTQ=w1020-h765-no) ![](https://lh3.googleusercontent.com/0xj4LClUAJ4n7vhuUascQVIKuLnDem7i_VZTy2coTUESoEQKcxv6Ebj7mgbE4ZspdcI2HBBtoXb4GaNchKNmyuVMAuq-CVz7_Bfb6jaiKW802Su7wX4y51qBDyh0lYqlrazvzQuFvGSn17B9K-knsRtgzR-fS7onAUO8Eg4jokhlUq_igfnZZga7sOtqNM5HxuuokBH2KRit4M2E0iZic1qJIgz4lmKblGWYz5TDb0VSGxbj0nc8p7Ab1h8pQCydaW-L_aLzPLcl6jRYPsFCOORKMRLNx2skonDU_yLr2k3Ut996HnlOIJECnlXxeet4hKu0p7n_BJafrWoCWb2vqkhCmMpPpSQIoenrtQsJrZhwCkCLVTmoNGqmlY6rmY4jdeE7hu7HPj1tO4TExLn9biYeRyOu7Zj1ozn5eH8D74FRTH3XRI9bj2_vMVXFi-a515AIrjTRaKfeeg8O69awx1t5Hpmm9cYxPTdoN6L8y6T7OraeF55Slgrdfj9prWnb4S4dapFmDYzpNSer6Z8dSZxTqF7CsxKWXso2qcK7tGeHNbtaZ92TlO1g-CqzbL9HC46YwnDDzonk454eeVObKKP4Fc_2wehbExm9bOF_sg=w574-h765-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/eUYrvD-s39QmDT020Ccz4wymLCTWY4osyPeAXVmGB3euMLKjBX6rx6L9T3EFTWNMyZJC5S0ACf70-gHxjIHiqFYcED3crggXJnp_nSUh9SfHIgPE0t1Vm-6Rd8jHo0Qy3blT8kKTrPveDXeVusQLZ7G09yVpSh7hqo8TZuYXgPK1ZfYkNQEb-kNpQuWbpco0BNENPT1asphGVZgH1QFVzmB7TunCAoVq01ZjPzRcJtS-9iFpvrejyVpFgYKJUxbbVE6amHP6UcTcDoLlweHdQ32zEuffrrjhjgkfqxtZC2hW_D2TZnz4ekw6ik7XmJnBQU36-OGy7uPo8m-Sr-kRKYkJuh0Nwdzcb_SfMNvNpbFRRJCJ-2a2PKHEsds0P_sIXtKNrBuTjRJukwe2Dpw9G0GJQdNRyiNZXJELBQNFLtSK7dKNUeJHKwBzm2cnnzNEoGm7dMD7sJmnLQDJX_cdnDE0tr0WZSYTXpqHjQTVfeB4oylVcE-GQWnqFsqaO0oMDIR5vt3VkVOfGA8uQHczzJGPWgd2cqNRrmjCZaxPvf2YfsOfzgMrM8k13jON-VbqrGDTa3Kho9vQYpE_yW7MoqZeV2zs91iYQIsl53MhQg=w1020-h765-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/qenDLOkZYNEHXRoCB5RNCSgoQmwFz58ev2Yu6h888qUIWB2VTDPRp7xJmEUb_lND7GjeDP9SxkUKxLmGyWPrnhKafbWSDjrpwk3_D9KfhO0G7fB1sUW0x-I_ojwSkguhaPkcvyXq5_D8bo7MI5IP2-8mO689vPQLKG-RZcsjgvQwr23jrszShkTyX3onfP2buyxu1M86083KEzfBMXJN5LQVABnregoP_yJ5672PJ0E1Ru8b8H3JTyhk-fe3RkxSetWJUGoKw5ckhs6ZUSwNSv7Hn31XRqVGX8pDf4P_5J9KP_9S0oWLUIPVkACWAsuCH8e4iV4hfKqRAXKvEnmHP25UHebb0ekik_ME_xxlq1FEFKpEZ2h2NWWOEjo1unHNvntIGnqoKcoY5Bhn_6QQjV3K-mtdO8uYmPA4Vt4aIetgnIFa9TrnCJJ8X4Dk_h6N7AnOKTFo4JfFPDeuRuwo7oHIdSk_0MgcMxy5XkZgq9Dss1p4aWX1L6L9Ky6UN8dFz0lkkkISN4U2xAapFpMhqRoIDtIBk6KiPl7-Cah5mDXxQQFmqUItRcXKU5RXilYc3jRLY1SNL2iDNN9UfRG2N9bfpNLJLgItpn2yx5_xlg=w1020-h765-no)
У школі свято, славне свято –
Свято Букваря
У наших першокласників сьогодні хвилюючий день – день прощання зі своїм першим підручником - Букварем. Для них це і радість, і хвилювання, це іспит, який їм довелося скласти і перед батьками, і перед учнями, і перед адміністрацією школи. І справилися з цим вони відмінно, бо допомагали їм у цьому їх класоводи Осиф А. М. й Марак Г. М. та музичний керівник Підколодна І. М. На святі першачки прослухали настанови Мудрої Сови, довели Букварику, що вивчили усі літери, навчилися читати і запевнили, що він може передавати естафету своїй наступниці - Читанці.
Подякували учні не тільки Букварику за добру науку, а й своїм батькам, які ділили разом з ними перші невдачі, щасливі сльози, перші успіхи, коли вчилися читати та писати.
Свято Букварика – це перша сходинка у Країну Знань, на яку першокласники успішно піднялися разом зі своїми учителями Анастасією Миколаївною та Галиною Миколаївною.
|