Туристична моя Україна
Україна - це країна з багатою історією. Тож не дивним є розмаїття як природних, так і рукотворних пам’яток: високі гори і просторі степи, затишні містечка і гучні мегаполіси, суворі твердині і розкішні палаци. Україна - край, де пам’яток стільки, що вистачить не на один рік мандрівок. Тут є унікальні місця, які вражають масштабами і красою. Їх називають 7 чудес України. І у відеомандрівку ними вирушили учні 7-А (Клизуб Т. Л.) та 9-А класів (Підколодна І. М., Пилипів В. І.). П’ятикласники разом із класним керівником Кузик З. І. теж мандрували відомими та маловідомими, але цікавими місцям нашої землі. А от школярі 3-Б класу (Боднарчук Г. З.) презентували свою мандрівку, організовану під час літніх канікул, у фотоколажі «Старовинний Чортків» .
![](https://lh3.googleusercontent.com/xxliqnW6Yo4ULMo30wgScjAsJuvrIlIKILdChh8lb1R1klC3jn_gryLsVobVt1lDOZmzZ-9rimN7EwAiryl50h921ilT7jqMvh-6vh4hnKluXCYy4MSdQBXlIH2RV9MDLumwz4fEJPPdmpgjtYxh8RmKeNO4KliA-j9TNADc5g2kAvczNKKZF9AwAfZD2-f8W7E5Qk3gErOml0MLjmF3TNjk6Kks0jRDuB79dG48W3RsXk0I4VFwTEHw54khWfOvwNgTWuhm8i80liZ8c7aL_tcxn3pGMvhHlKd9exXlFdoxPvwHdyuA8lU_XRASDn3xC2pzZCV_9DVSuqBV-hOnI9VAYHZ1LiaIV1PG2msZJatl__U-5N9MvAJXE1yNNOYRd8agzik0YSnEqtYoNNuOOraYLahdeFpgKmIDTPvYnyzh-KJCfl7We3v68k-63LIEiwpseAj2TKnvBhreJB6vyGt_XE6ifeDmdHUjSgzo0Xc9H5mWBiD_A4OkOiLN-yXu2xn9H-Ybdxel7YM6X5hmoWZS-RABhouccMWsL10z30ByBvyjw2DXpj5jc9TADoCuYSNxfSpfmJvNhWDoLx1RSdKMXItCybTeLPCpcy2q_o1VU5CeuPb_1oWGghjjNKJsn1kpErieH-5eSIjUelwe3e8C6FInPES02UHrtTlY5JijOOCt=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/QqBKER0O8USTQ2nKHsfhJirKYSVofCgr-3sygW1O_QMjLJ_x_WvAi05WabZGxqmGWIidFyuCiThBM9PpsautsKWUGNeta4sB8XXvDa9mhTYvyhIXmmILBLNV2OM2Oc1l8GlEwzXs2yVxvcKBqGfCEtDjR8qeNApS31spbs50ubJSgKpzTfv95zyuZENmeUNZR5HLphs0VJt4vQED-ePwhK1uLVrQtbtWlkFXZnXXzRvgwcvT3ClsMpd0N7DqBHglXz-4Gty5OifT_3Q-5jKaUNHfnR6M4sRfw-6L1e_R73qFeTAHPotI74x_l0nwb67NpqG10b2c2B1wuXy3qmJfYZUQFuGvwLQPLyDDVVEVRmY7nh6wDuUTOmgHRKuoSoFfQtp4XIGAJUAq0Hq025VZ-ov7qugJZR90CjgyMUxqOehnd--pisk6dxn6AeQP9ppDRPaRa3ck7dFtDr-ItSsozowssyXQr0nn_vmFgi0yiyYDdqBSahHUGOSri6eXjDfkzr46rcfh8GRbTYSEEQDGuoWJwdRxNtHaZHpU2FMWYN7uWJW5DWWXHNh66uTm0qiBfkJ1oJ8_50ZtpaLxvmrfSnludEl_KWgHXdIb6TP_Iw46ziA54ywO07giGqLe1bqA5p-kDyZ7g_cGoCbN8DuUmOiYi51iHGaDEDF2v1DyGHmH6L07=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/zj0oMTTO9MBXtHouJTvuzF7TIfiuE2xNmoRcsNdRUPmkgj_AoFGVtAPQnK-cwxuPNtXrLSTcL7q_lEVJwTa6kl6A15RPTFqdzFUNWMjjkUtcBAjXdnOv9MymeVdjghdKdy8895m5GIGVT6ELCnDP9XvW6cxUhVFU5BaLePuXf7doJCAochqMbHqq_V6tOSJ7jZRQHY4lpPoMDCGWl21Mkb_v7-L-dg3wR2qmnzPvyMOripQdaeA3pd9lTp7-D_EAU3DPrxxe7r6Bw3WvzKBxe9fVNh8FoF8tMHolyF-yBjG4gPMgswAGwAOSKXTKEC0ALr4nbKsBEbE4PDHziqP4sHUx_H-iNn-zmbilWb27_i2eYxWbJNuyfM1N4qOl5Mvns71aSmIAPhgKhLVAwe9uwvVec08Qx17VxYHAoSS_kXJM6Q-r5ijr1oaQSV-kHyDV9x_bX6-8iK9g3LraR8Ad4im8ATwd81uwfPCYHqq1kU9xaHV-e6F8eLi0W7RAbLEGrjcVUOgNvaTAqBl-Rvsy2eJkegCCLb5k_B0Tju9X0c1SmbB-5mZyQQNo0EyuAoPRwkL5t-YE9lIv0trnmmKYJ1a9fVFuhk_v71mlFd5xBQWuUI6MhYro1P-I9X-aZdYTYOfhGc0fcJYjsjRpE_pHS0S-K9f2pJFJBK2VoYFsNYWhd5vR=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/zK6RZIfJNsgl5KW_I8EjPX-AMnj9i4eLBxHD4AJ09tdu8-KMCFKWPR1l9PU57mZ-PlF_fsqEf_XOG8FfoUAHtr62uLspP7zN3sacDTMRcy3zHvDM4SoQQfu0FvdhRJwj8Y_i2YtHikKdtzQNFLOstJz-tS_cH0YNxlMhNFlGSs9EbKkWW6dK2q-VL8I0QG582XAK_QXhZXI-rKFhzMZsxZRryTYaZj1smxfoSx5Ic1BX08V_TBeH95ZnO-qA0JpzTjaRMG3QYzx5zrOdcR9Up4hgFAym-uS72rw-9e-XrkWcB_ahd98bLxDF9HocUCuNrHTVjp4IWTv8BPatPJhuHZE-Blcqt-JHwzCWKSMLHGAr9kO-3mQdNt85NMUU83rIWqVmDeewnaxFLkPR1cJGFMyvx6YG_NCVp95zukLlQ_xNfY4BJs2mR9qhX_s4_wOajnPFBU6Lu8xJ-MwfX0thqlyZ9DW0evyeVQRk8VCFvYqMO1biSkAw71xdkGK6nQNWZ0RzJsf3_uGp06omPoJHueerMqrv9x1mrX_rWwlHebEmd_aOtbs0eM0iLydmP6F7a-FuVtz0Ci4BoACORiaW09zmfm4Y2c3WzetCVQtoEMy5GZYqyDvICIAFRfA3Du9Ol4Bc48zeVPcDHj40Ti5j3Jur6gP2FZfgcI6QfRRhtPVfqzJr=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/vvWzk8jZlo2O_riZdhcpti5AZf3QEVc-aMXzKjUDo1ZcQeuQsaBMO7fIgcI-lvYOhFmf2sZBBLaByU74BE0cmkYepG2T8SDPaI8kPj3umNvM0dovenmE2oQN9ugoFJ9pfFPQn2iH2eu99bOPglhzcWbsTN5hOwaMXjrekC8zbo86zZZXiwW4FpBu0gJU4LXBrrA9kO5v-b6wacQ4LFtvtNZXUGP5zI9f_dmVJBAy0VRqqKmfmNaKuAcT8_oGFwoUuYxfLM5MCVw5X8KnWRjCi790HPOgL6Y3T0s2RGdfGgX4R8zFBXWjYfweYYcbrC6xJBpkudmL8dbECtsBzQucgTNj0LxJeml6vMMVBf3sAQOq8SoQxhd9BpIYTrCqQ4f6oTIsK5xvnwp3HByQY5KmXEM6mvfp24d56qBuMGt7AlwhFUeN01GExTcD2DTCBSUW3GIrU26Il_id8poPbn5_5pxrBHa-TXyp4i4ikJOy22sCyrawBElmNzfdfm-QwQPPqJr-3NxDsi5CIWKhKtGZz_zJQXa1NtcxSLCn0uvp4iRXB0B8y3hh65cNXtHLIBEqOAwUQlh8eJWqWCBg6jNvCmK9WyzG-i621FZ7QvjSffiMElXlVFD6_yO0S_8Ja3SPvNWPa89RcQsZ1C7aFiJiyp7nK6x-LoG74lttHpdbDu3kHCwb=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/2eaq5ZJOgue6G_gpHEtEMNd_YlA6bnK3DtLhsKttig1hwUC82TwXzKvLgtm6kqwdggpzQ63GJwKTAGs-_ar0sHdRz8RhqCqq3JcbVrU-fxdKXWcNirOVHZ0iYnE3jVWa7-z8ZT3Bl6miC-HqukjFtoT14UbnQG1URaroo-qke0TngtMn8DqyG1UVqvkFAGoF_YZ-f5hFTdqv-n-neJGWNCiesw8YAA470k9f2_jX5a2quoeyIeRCvatNinSANB8mvvsOpXeMOMS89LzbqnzFKCg5jtvHyluWYQEm2XX7MFWOm1vbFnionlORrUWSkTAVyj5zHm7QEH2RWTW-aD4BuM6XN2Y2TOHbcNq9paU-hxM41HMNIrxolkqw-RNzvF_YmGc_HMF7pRO7EiUpBD3huEdtQGNSVyVQ0ccBsPJzQ42mYe8DQLo7eFwVezHsXpH_jdcZTkTUsBTfJfEzAc3f6bSZdOW8UI0yer_avM4grNFUcIweFNMjx6tAyG8jUti_dQQQKYC39_cdWGh6257Bj8gMgVtfGARCd-uoszJYhhtji3u5mR0Nk-siu8hN8tziRLvMX-d_8JW1oDzDhK0Qne3rAVQ4JWyDd1jprte6oHLea4G_G8820jIwBytDmPpd4p1J8K6jjGGDILQFJ6fhLK-pd5PWL6T7iayM_zWonsxZMigm=w843-h632-no)
|