Україно! Люблю! Милуюся! Горджуся!
Уже традиційно перший тиждень навчання в школі приурочений відзначенню річниці незалежності України. І хоча Україні тільки 28, її знають та цінують у світі за її неповторні пісні, неймовірно смачну кухню, мистецькі шедеври, пам’ятки архітектури, археологічні знахідки тощо.
Тому щодня школярі відкривають для себе Україну іншу – особливу та неповторну. Саме такою презентували її учні 5-А (Василькевич С. І.) та 7-Б (Душніцька І. І.) класів у своїй художній галереї «Україно! Люблю! Милуюся! Горджуся!»
![](https://lh3.googleusercontent.com/7Bj0RQD0cMG-hQfC3jRSFhB19j_BS1haC4h4TjSSHDUf2nwucp_dRB39mVIMLHsyQt0Cs-L-cV5UvAnWCFoLdjNGz5-SVfEmH5SNg7mFwdgjn6c8IyIbjspX0oIkm1VOQrO-GlGvBjSw2RuJxD0FsiqAd86RPXaQCRKQZ6h2Q0KXYLMVeD8CG7KCtpbg75t-DqnsDz8iiiRZD2ivVqRDKaOhKmWg0zzPCSBIvHC6aEKPQ0WY_HAoGRfTEkUnjAVRoLH2nvfQEj7IK9tk3NosqzlGkWkXeHTjH1nga0DKrNoAVv6ut4Q4O5zUmD2NpvhLFqs6_YuPxJdZ_jVa3IQHPJBfMRAFWYDG5FH8eH_M9it0xbgS-7jPFa-pzBclOSnUxODU5h-CzuuZv3cygzXct8lDpFKCo0G71n2r50aSfd9ke_1XJNALwWOgWL5jr9RQ2fWL0ySSTd_6Up-MxgvbQtXo1eTtoNA826fYrKplgF3-eA-NSKb3uLSVkFT9Nb-mrV_pUrIqN_QNAyuUpJgnWeHrtRYmIoX3EuXiPFECycvBYBQvZL-U9-UbEhqpJOw822flXLTITWIOkImn4BxARPxhgteUmv6ZHjkMvBG4iYmkH-MBc3ksU7RB1rl-sWwAaUM8nKNgRQLZrLJHvvbTuU0-xDgDaLvSqZ_3f3r1M-MywCwA=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/MiNap1Pug9klEkY3O39JlEySWIRVggaERneosY2k2hxlgLcVuirPER7_JxKTEd3C1XI3XgLm3oc-MUJIR6BvsO-zvCmxz4W6IkxDPQEpIPYLoD-5JFTtQfsicDW13DBxn11kEUoR-0knVOjHfrBxEHAdcZ-fk1RcGfL8cRYsb1Zev_DzbTW0iN4Z5WvxznKDYkbjIS_hK81pryD4ijYxelsYoZiqqmq-2_mY_ft2OxR1T5KlJvOhW4_m0KhXbq_o8kTxlg-5DKPTa3Ds2GGeYSBTPEq3RKHRH4hVwcmk7MgOBI6LHhfkUcIwIGmPiqWFTmjSNsKM5QFYpvzCIVs0jKeQD835o6gdePeqzwq3q3W6GKUpxdOzdG_fhy0EgRj1xuzBSd0p-iH8QD-NrdAlffT8ucjeXJcbsMqRoPUtdaegk2qZJyGGycZII4hmnbolG_5ELTkyZuHcIwGISqCksZaXEjMf-S8Hxjjh5Bo7Q9HRqt9C-D2kO4ob0qsSTkNZfWOVrrSZ7KcN6P2HvsKShtdFaMoj5MQqxsiUaMs-5-LEbuNBd0dfd3Dgv0uFud9dz21bMZavkEBhKakLHkrCPsqa7aa3Q_4OksLyPdyuWxfwJxXGWL6s6jcDjMTtw0zGa2V_QC045rS3Xvoyh9KLoKjXVBePHmuQ-sDujWPZKWU_bbuk=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/i2o3xzXg69jE_Tgn-gi9kOqk_LcfRj2OZbowfsavgWQHqH6z9dFHwWn_0kKvxLEmC_DTwhiuJXTVAKI8ng82VhDfZ-IPJZxbkL40_bxKiBt_rt8QXPh_gPAGEPFDLEj7YhP241DXW72Xfbh1yGVcw6F4wWnhhbdbJyEKtEj1qT-kYcoaeLL_t9lJ2repAFKQu8tKsqQOhCTvupibBTE_PysPlg7RfKx9qVI5lis3X-DVYnvpE9Qarz-3xEQRYuR64gDYiG2Zc-2fxQB3IhYHGA1UsbIg0MqbRszEzwhHRB6VowB0T43cGutyG3ZQsH3dwwhgPDq3QpAiXzHLJms5CqBE9QvyzLVM0vc0G4Yz_wK-Qj8jC-bc-9Pa2TSBUnmeRFs4tSNZjPyzomIWAw4OBW1h9r7gT1xqd3JwyUiAVEwHtm6WweUrmZ1f_u70KBb1iAaWsb3-jyJLXKVoOA1J5-d-aC5CrjiF8aXLwszeKKUlt52uogXfeeHsfIPeNR0hMWIw_6UNtYpPONq4P_r7HXvUacfwmGFnFB1Ltf9pc-e-4etwa6xQH3p3BWm7eTZTJUktpEz0XUfLjFvqy1T1uMQ7Kgf5O6c5PfQiSHwiOmgXFs89-sTupt6n1SAkyA7YuMpJDTObBawOinuX3wPIJ5AqC3YtQHKxq_ytTCViDP-2WZAK=w448-h336-no)