«Віночок добрих справ для України»
Чи складно робити добрі, корисні справи для інших?..
Сьогодні ми запитали це у молодших школярів нашої школи. Ми звикли, що допомога у більшості випадків має бути фінансова, матеріальна. Хоча дуже часто ми не задумуємося, що своїми думками, настроєм, підтримкою теж даруємо іншим приємні емоції, а значить ця справа потрібна.
Наставники молодших школярів сьогодні провели з учнями початкової школи саморефлексію «Віночок добрих справ для України». Діти мали змогу подумати та проаналізувати, які добрі справи вони роблять для своїх рідних, школи, міста, а значить своєї України. Адже Батьківщина починається там, де ми живемо, навчаємося. І нехай ці справи не загальнодержавного значення, але велике завжди починається з малого.
Давайте вчити наших дітей творити добро і воно обов’язково повернеться до них сторицею.
![](https://lh3.googleusercontent.com/lp7PD1o8OsBtI2sTrKR2iGFSFGMakgvYPH_HFiztn3dzUC-EIiAliBPSlC-lWoIq8wQUOOQdZ19x3jdPFggX8hlIiD92XNNl2RdjyrmWEaMH2AUyj4rj69jxLWqQeVQiTUBq6mn2Rlc9yaGu7zhPttfYxL7e4kpVifXtbMUzoMoudUDoZoXOe4FMV2WHcmYxHF2-DcKaOdLbuF2P7K1ihBGiJXlvCW1lXc9qfJ5oRTDarm_IcKqrIZTktqkr5pyHf7u2lctZlWb_sMMDhpB9Ls-I9ufIVqrSG4CNdbfC4xofDfBgu1Lv9Zgo8S7pi_9xD_5iGuJLaqLdAZoZUtKNjb-WWUsoXHmWKRIUGtaE3qJXNkdP8MYW1hdKKlzp90wfSMzw4M8kX1ls_OEIYxk-Fto10LT3gs9mzawiyBQ2pi81e0SHqIDgjYjR6S55iHN4g_pzja8HSjeAXnDFY77UvpEdV4HQwVUHnaT-Wq7D9wWBs1W_F5KleruYb2WVdtdmEweV5UsjnbMs04ikkGe6X5WsLAH_FNJXhkoMDq_CuKPgVHdDPVNyk11eNdXtgwauiukBQRFMpeB0zoULa66H--zjAOsocR3qfQPUB_-pGVZPJA=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/l4plzTunch2x-zOCmiJXCGJ5p4SZPNMOqOnzAqi9DQ5aCdsYUMGFYxeFHE6Hu3F4WQFv-VtnfSLTZZMH66xM3nWuktfevVbppY6Ry0ZsbcZ0cs-eTp35gKBTx3Qqm6FVs7Ai7ASnpHYq7y_c1xAiXY8vcpNxCwy59msNmVTXwZJy1oCpUXm-w6ATxi1-lhrsJTeG5KlAamdqqS0xkHZP2_bZZViJytKVukjDbn1jbskltJAmQGqQ-uh9SpE_6rlUnQHCi1hX3CeQzB6fX5JGIN5q9NzsqHG5AZv_CvBN3mad4k1bP_mX4CzU6x8iW9_Pfg-oC4M-nUntQo_5iXqxS-NZ_-Su5dUarbr8P8nHTY4At69PHNMN3T1aZszFLHP_xm7Kxch-42RhgmjcnBUn_8JYkFgpGwqMQouli8_o40-vvNbeNQxPLrG-FC7CkvixcuOmSTLNesNEdjU0gvvp2xJPsCb-_1aI_R8Xo8PbcBJd97cQgvSGZ4JbFiwGcbUWtZbqMtDiKjsp268bH-O2TJeGi-iKbvUV79PqgPvH4QAbi6SWpKmzRLTrcoGxDNj-CqIkHn2GRhsL_eGgcQsphcr8E6hRtmIIpswQcZfaELR5PA=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/JNo0tjVo8rHAwck-j_OvaFVOuHngB0CiiU4_zPRf7FmgmbWFbzQFT8aiZJOvMAn0QtK17ayvrIGCkz8ukJX9Qh8dCsCwnvQc_yiBBbVHJLiepHaEjyzT26UWpTC5tKUHzjtlpS7FjUkaS860uQP4FVjzpCiQSe0UEdnZKfr1DPsYWYgr03AkKlTmCjvh-f71l3xW9bjI7tcWzrueEwxJF5QVa1OdJM_ZBCmv-hpslsTibFDgbPRq0HfmbQyKnFw5O_kr01QskPMa9GiGSVbsUaBI-YZLwL_xIMfGh4D2IQtfGxfjn3wpF4HfSzImrDDy6_Vn7QAKYlPqzi3hAu5jgyzFOxR6d1hgZs3fs7cK04sKEcRZcmpqX5zEjRlHS8OBRPyx3ieT6IUE4u7b-uuEPb3rslHekEmMTZflArr8HLTmy0nY0qni3BXI6DnY8yPycdw47pL_8kT2NelGAnLqeoIJUUwL4OqMxmEY5_majI2_3_lQKHZ1NewnDxWJi-rIgPUm2068YMDnLuOvQfoVqo8VIHnz2rHY4MhbA8CD6UIjwQO7FqIsS8YsgMDgZRAMi7zFGLmqvwOViuXTqQBXX7V0wJtF4cMyNeQlNoUbOIv_dw=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/QuKrl1AEEWo6w7RLUecW5YNrzk6tkNoncB9wsOaEVE6EKVN4s5R5XrO0J24WaMBYFOS_tsMkz1BN5l614KN1Hm-mHdBXstvq9wHeBhFqFGNhIHkwOlPwhf240OfFwmls81_VSnIh4Z7_OBeiDM7tCMpdfDhjLzBatB3GlZba3oYFJmVb6-j69cXFig-5Rk9GykwFVoHRbeyE9v6HqYPFXTZLI0p_Yfszw6QtqhcjxGl_Y8pue-VMq95LexFqZYLmXJbNxN6cB1kBZrGYjeNOjQ9mqacjtI_X-7Xo8dWn_QlLxrV3y3R0Pn6RBsOjFt_5svhPpE_aJ_6Mt1a72Gs1TPtscDDsRJD5X4dd7R0S26mS0tsPyCtSSvLdiYMryiRjIYF3UcQjmaCjMfeh1fmUkxv3tp_Vw9ZXDpmdH7UtIkdfuqhGudDVGNl6ttiOqQlI20p5_J1najZVU9jdJWYATxMO4zFac9NL8UKa1xh8STt05uYbZsWNj5pJK1wHmO891Z5ba7ugh70wOQbBb6DeVu6gJwaJDd_pTkw51ZIqXCOA97pCDkF44RkCLISHMAeXARZjeVGmfnh6AvopW_ZSAkM4E4l-6uXsQ6Uvqvk7AuavkQ=w448-h336-no) ![](https://lh3.googleusercontent.com/W241ynwrG0xY03sxB4_OinU4rpK6Kq7dvq41cjTrqiHiHCbdO8q-WOrLm1vPGsuI5uJMElS3C_ZgzPxWM_-zRJYegtR7biaeuUhPKWtoJkAncxAZQDalILWRf8JJKFD2u1w6Dxg2VVBVnipXY_M2IhSyAQdSOcCeiMwcaG15iep2oaExRl6iuwzoYtZO8hgOADQbvyZ7p7RUO8qEem2S2zX6lqtdwv5jXtyueURfwX7b35808p9_a0Lf_YZG7JkhBCcBNDL87sXVYx2yPyCkksSBodCqpn4JxKxC3cwgZAH99zx2ASKJ02cO3svKFOIiUozNQwdBd4aMY9t_tLbnQBTUFm_4dT-M27HqMmZCx3gBR6C6vgs-1sK62o1dbYaLi6Ajm-MKvTAqfrwSbTIo4-gZdgV1AYBAXCXSqNNbBZyESTvu2qB4ckPN3UQnkf4WsVVv723_gc3Be80v89mfyjqyP3ApH9XoUfy-1wxQDaC_m1x8tkwLlh5JCsvyo-fSYufanwCNvcuF5-3WZA2Pm6sEu7AoCRO8suBEJ1-qIKad1NnBcT6gvkVSafZ-2IrtUCfM9DjCt5ItYLbLsXyVlVVHMXWoZaF4ZI2rersZ3Hrw4w=w448-h336-no) ![](https://lh3.googleusercontent.com/0HL90ryLzsrCYEys-r8VJrQSDGriSzgW0ErHJ4dwyN6t8NA8Cfk0lvQ_6avtACOqLtiiWKuZGkHn2td_rOFokKeQmDEOL9U4nVZ4EFL8VQPgnY66umESKDcJ9DhJOJDCcT5QkTBYeXSLCjt7yFqQ83H9zZBt_Lfho2TvdlCDL5ZCPL1UweXYvlYJ9x0BLJXQ93C5QseAkmpxJUi-1zgKf5IXf3YuivnflUd3H3YUmalqkc1hxnJSCYe-8g10wTGhv2LOdWGttaVIrdoKMWWRVMAoiv9gXwuXWD66eQv_mHMMVqe9DxEvvUrgSBGiDqhmb0Et9wObgOscp-mGzGxHBhFwpHwjFGcXmWSUX7zLfz7P2151JuChAphB8t88dMNYl4fce6mXXJC7yHkk9NsxO-C3X2aI6eqBpogb-6ux4HOqy_VAy2J3FrBWAJy0xQYzRNc_ARdxgBG_i4NBVZ2yaHtBA1NhdqRTO0O-ePxOfwCl2kEfld3aaCZHwzjDh3WilQFqpTFx2953-onAPmWAPAMhQw5DzyXANy4xke_itGqHaFT9U_Dfl0F1X4gNGkrZ5jec6Sb6emrMIxfofW0ekiviXYCgLXXBvNUYxZb9AWgD1g=w851-h638-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/C2oeQJI_z_tRxjzkORu9J6qtTOCliO7eQoulTlSjOAV0xY6A5Kt6h-8NURlhDJCwWT9qHTrd-VvxwTuiNMihJyqPgzZKZNL59yLFabSeXLS-gdWX2zZ3emwx6eK20iBbS0qzT924EtLCQmlTyX3K0gPjfpEGCgFqBnp8Hp4tn6sCPdmiHxyc2RpCVNHI9faIxwKOHUBwG2gxm36Z4JsX7lY-RgH3Iip7-QxCLvgsbf6XhtBygYHzx2LOVigCbE9-HcJpdHmPmDGa_Dy9PwHTgTVeKocjAm_Wnp_Qah_eyxX_EJNzUCFkEHGbjCJEP07Zt9p4vdXQy7p2QLR9YQ1Cny2W4TiHu882Aa0e39j8942QfF6wzLmm99jcfp6N6XSp03WI_pWcShmNPz017svzOs56HQIsKYaajr9aFNaT2PIGebl0dGv2CNF2PlRixFVuqFz-wITGpcj0kfYHwJ40oimIGMS3Ljj2Kx0ygZ9r6_2Lc0XxjZ79LvAyyL25dnZJdVYqRmoU5fvvPGHx84ttyxZhNQX_A1qjKDusRHn1L-g_2Ckn35mLxPRYHYxXroX7uYExNhjQrVnlYIUZ7S_PQfzHyxUEUBDRRFeoivQCh42Tvg=w851-h638-no)
|